Rütmika naised on alati suurepärases lavavormis!

VK Rütmika juures harjutavad naised on elavaks näiteks, et võimlemine on just see imerelv, mis aitab püsida igavesti noorena. Lisaks mõnusatele treeningutele on meie klubi naisterühmade elu osaks ka esinemised laval. Iga kahe aasta tagant osaletakse rahvusvahelisel võimlemisfestivalil “Golden Age” ning võimaluse piires ka “Gymnaestrada” üritustel iga nelja aasta tagant. Esinemisi jätkub ka koduses Eestis. 2016 suvel osaleti üle Eestilisel võimlemispeol “Hingelind”….

5. nov. 2008 toimus Tartus teater Vanemuise väikeses majas naiste võimlemispidu “Kaunis Rüht”, kus lisaks meie klubi naistele astusid üles ka külalised Tallinnast, Pärnust, Kilingi-Nõmmelt. Peol oli võimalus näha esinemas ka klubi legendaarset meesvõimlemisrühma “Can Can Grupp”. Pidu õnnestus suurepäraselt.

Järgnevalt (2010) sõitsid Rütmika naised Kanaaridele – taas võimlema ja loomulikult ka esinema. Naisterühma treeneriks on klubi president Sirje Eomõis.

2012 septembri lõpus sõitis taas meie 20 liikmeline naisterühm järjekordsele võimlemisfestivalile “Golden Age”, sedapuhku Itaaliasse……. ja nii iga kahe aasta järel, kuni tänaseni välja. 2016 on ootamas ees uus võimlemisfestival “Golden Age” Portugalis …..

_H5P6652